Кошик
2 відгуків

Штучна трава

Покриття штучна трава - спортивне, декоративне виготовля­ється по технології тафтинг-методу, тобто волокна, що імітують стебла трави, вплітаються у високоеластичну основу, яка потім покривається латексом.

Штучне покриття трава може використовуватись для дитячих майданчиків, для терас, для проведення виставок. Все частіше її використовують на території біля басейнів, в зонах від­починку, на території офісних та багатьох інших об'єктах.

Штучний газон при­значений для: тенісу, футболу, міні-фут­болу, волейболу, баскетболу, хокею на траві, регбі, бадмінтону і багатьох інших видів спорту.

Штучна газонна трава в рулонах переваги:

  • Природний вигляд поля забезпечується завдяки комбінації двох кольорів волокна;
  • Штучна трава для футбольного поля за умови освітлення може експлуатуватись 24 години на добу;
  •  Коврове покриття трава стійке до будь-яких погодних умов, що створює умови до користування покриттям на протязі цілого року (також і взимку);
  • Довгий строк використання оскільки штучне покриття не витоптується і стійке до зносу;

·         Штучне покриття стійке до ультрафіолетового випромінювання - воно не «вигорає»;

  • Покриття трава має чудо­ві ігрові характеристики, відмінне зчеплення ніг з поверхнею, нату­ральний відскік і ко­чення м'яча;
  • Висока водопро­відна здатність – покриття для футбольного поля про­пускає до 60 літрів води в хвилину на квадратний метр - за­будьте про калюжі на фут­больному полі;
  • Гарантована якість, підтверджена сертифіка­тами FІFА.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ коврове покриття трава передбачає максимальне уникнення ризику трав­мування та ушкодження гравців - з цією метою використовується два види напов­нення:

  • Засипне ( кварцовий пісок і гумова крихта) - у більшості випадків застосо­вується на футбольних полях, тим самим захищаючи спортсменів при падінні і підкатах від опіків.
  • Напівзасипне (тільки кварцовий пісок). Така трава штучна застосовується як для тенісних кортів, так і для універсаль­них ігрових майданчи­ків.

ТОВ «Захід-Мастерфайбр» пропонує до Ваших послуг широкий асортимент штучного покриття.

 По різним критеріям вибору: щільність трави, висота ворсу, колір, країна-виробник.

Ми  забезпечуємо якісне і швидке облаштування Вашого спортивного майданчика або поля «під ключ», гарантуючи довготривалий термін використання.

Спеціалісти ТОВ «Захід-Мастерфайбр» готові надати професійні консультації щодо підготовки основи під штучне трав’яне покриття, а також дати свої поради щодо оптимального догляду та експлуатації Вашого спортивного майданчика.

Ми працюємо з такими всесвітньо відомими брендами, як Condor Grass (Голландія) та Hatko (Туреччина). Продукція цих компаній відповідає міжнародним стандартам якості.

Інші статті