Кошик
2 відгуків

Гумове покриття

Компанія «Захід-Мастерфайбр» здійснює виробництво та укладання екологічно чистих, безшовних, довговічних покриттів для дитячих, спортивних, промислових майданчиків. Гумове покриття виготовляються на місці методом наливних підлог з гумової, каучукової крихти з поліуретановим зв’язуючим. Матеріали розроблені спеціально для того щоб вберегти від травм у випадку падіння, захистити дитячі ігрові майданчики від пилу та бруду, створити красивий ландшафтний дизайн.

Покриття для дитячого майданчика виготовляється різної товщини, з можливістю встановлення подушок безпеки, товщиною до 100 мм, для виключення травмування дітей в місцях підвищеної небезпеки (гірки, качелі, турніки та ін.)

Спортивне гумове покриття універсальне і підходить для проведення різноманітних масових ігор. Спортивні покриття не потрібно відновлювати після гри, воно не витоптується, так як міцна зв’язуюча речовина надійно утримує гумову крихту.

Гумове покриття для дитячих майданчиків та спортивних, завдяки своїй пористій структурі, прекрасно пропускають воду і добре переносить погодні випробування нашої кліматичної зони. Спеціальна технологія дозволяє виготовляти різнокольорові тематичні зображення, не порушуючи цілісності покриття з гумової крихти. Воно виглядає естетично, не накопичує забруднення і не потребує дорогого догляду.

Промислові підлоги (поліуретанове покриття) дають можливість врахувати усі особливості приміщень різного призначення. Вони можуть бути виготовлені необхідного кольору, і при цьому, не тільки будуть гармонічно вписуватися в екстер’єр, але і мати такі якісні характеристики, як витривалість до високих фізичних і хімічних навантажень, нестираємість, вологостійкість, водонепроникність, а також придавати додаткову гідроізоляцію поверхні.

Інші статті