Кошик
2 відгуків

Переваги гумового покриття для спортивних та дитячих майданичків

Основний напрямок діяльності компанії «Захід-Мастерфайбр» це виробництво наливного безшовного покриття з гумової крихти для спортивних та дитячих майданчиків. Покриття «Мастерспорт» від нашої компанії відповідає усім вимогам безпеки та якості, що ставляться до спортивних покриттів.

Переваги покриття з гумової крихти:

1.      Водопроникність. Завдяки пористій структурі покриття швидко пропускає воду, тому після дощу на ньому не утворюються калюжі і майданчик одразу готовий до експлуатації.

2.      Висока міцність, зносостійкість, еластичність та пружність. Цими характеристиками покриття володіє завдяки використанню у своєму складі гумової крихти SBR з перероблених автомобільних шин. Компанія «Захід-Мастерфайбр» використовує тільки якісні матеріали для виготовлення покриття, а також не економить на їх кількості, тому наші майданчики експлуатуються протягом багатьох років, стійко витримуючи перепади температури та великі навантаження.

3.      Екологічність. Оскільки при виробництві гумового покриття використовуються тільки високоякісні нетоксичні матеріали, що відповідають вимогам гігієни, покриття є повністю безпечним для людини та навколишнього середовища.

4.      Травмобезпека. Завдяки широховатій поверхності, покриття не слизьке і володіє хорошим зчепленням зі взуттям. Завдяки цьому знижується ризик отримання травм, а гумова поверхня пом`якшує падіння, амортизує удари та зменшує навантаження на опорно-руховий апарат людини.

5.      Простота в догляді. Покриття не потребує особливого догляду, у разі необхідності його можна промити водою зі шланга або просто підмести.

 

Основное направление деятельности компании «Захид-Мастерфайбр» это производство наливного бесшовного покрытия из резиновой крошки для спортивных и детских площадок. Покрытие «МАСТЕРСПОРТ» от нашей компании отвечает всем требованиям безопасности и качества, предъявляемым к спортивным покрытиям.

Преимущества покрытия из резиновой крошки:

1.      Водопроницаемость. Благодаря пористой структуре покрытия быстро пропускает воду, поэтому после дождя на нем не образуются лужи и площадка сразу готова к эксплуатации.

2.      Высокая прочность, износостойкость, эластичность и упругость. Этими характеристиками покрытие обладает благодаря использованию в своем составе резиновой крошки SBR из переработанных автомобильных шин. Компания «Захид-Мастерфайбр» использует только качественные материалы для изготовления покрытия, а также не экономит на их количестве, поэтому наши площадки эксплуатируются в течение многих лет, устойчиво выдерживая перепады температуры и большие нагрузки.

3.      Экологичность. Поскольку при производстве резинового покрытия используются только высококачественные нетоксичные материалы, отвечающие требованиям гигиены, покрытие полностью безопасны для человека и окружающей среды.

4.      Травмобезопасность. Благодаря шероховатой поверхности, покрытие не скользкое и обладает хорошим сцеплением с обувью. Благодаря этому снижается риск получения травм, а резиновая поверхность смягчает падение, амортизирует удары и уменьшает нагрузку на опорно-двигательный аппарат человека.

5.      Простота в уходе. Покрытие не требует особого ухода, в случае необходимости его можно промыть водой из шланга или просто подмести.

Інші статті