Кошик
2 відгуків

Покриття для дитячих майданчиків

          Яким має бути ідеальне покриття дитячих майданчиків? У першу чергу, безпечним для дитини, а саме, виконаним з якісних матеріалів і таких, які знижують ризик отримання травм при падінні. Також покриття повинне бути стійке до погодних явищ і не втрачати свій зовнішній вигляд після снігу, дощу або спекотного сонця. 

           Тому компанія «Захід-Мастерфайбр» пропонує зносостійке, безшовне покриття на основі гумової та каучукової крихти, яке відповідає цим вимогам. Ціна такого покриття – від 650 грн/кв.м. Детальну інформацію та консультацію по покриттям Ви можете отримати за телефонами: (066)864-23-53, (093)272-82-48 або у нас в офісі за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Теодора Цьоклера 9а, офіс 5.

            Види покриттів для дитячих майданчиків:

-          «Мастерфайбр», покриття товщиною 10 мм, являє собою міцний водопроникний матеріал, виготовлений з гумової крихти, поліуретанового зв`язуючого та екологічно чистих пігментів.

-          «Гумібо», водопроникне покриття з кольорової каучукової EPDM крихти та поліуретанового зв`язуючого товщиною від 8 мм.

-          «Сендвіч Гумібо», - товщина покриття 10+5 мм, нижній шар 10 мм – звичайна чорна гумова крихта, верхній шар товщиною 5 мм – EPDM крихта.

Інші статті