Кошик
2 відгуків

Штучна трава HATKO, Туреччина (комплектуючі до штучної трави)

ТОВ "Захід-Мастерфайбр" є партнером турецької компанії HATKO, яка виробляє інноваційні та унікальні системи синтетичного газону для:

футбольних та міні-футбольних полів

регбі
тенісних кортів
гольфу
хокея на траві
дитячих майданчиків
ландшафтного дизайну

При виробництві трави використовується особливе волокно і унікальні технології, тому ми можемо запропонувати вам системи синтетичного газону за найвищими стандартами якості.

Переваги штучного трави:
🔸З часом штучна трава на полі не вигоряє на сонці, вона не боїться сильних морозів, тому змагання з футболу можуть проводитися круглий рік.
🔸При виробництві такої трави не використовуються токсичні матеріали, це означає, що кінцевий продукт екологічно безпечний. На штучну траву не летять комахи, її не гризуть гризуни, тому і хімічна обробка їй не потрібна.
🔸Колірна гамма штучного газону для футбольного поля представлена ​​не тільки зеленими фарбами. Є в колекції різнокольорові варіанти виконання.Це дозволяє робити розмітку, яку не потрібно постійно оновлювати.
🔸Під час швидкого бігу ноги по покриттю не ковзають, вони не чіпляються за штучну траву, тому гравці не відчувають додаткових труднощів при грі.
🔸Покриття швидко і просто укладається.
🔸Штучний газон не горить, тому відноситься до категорії протипожежних матеріалів.